Hakkımızda

HAKKIMIZDA

MNG Mice Hakkında

Dünya turizminin büyük bir dilimini kapsayan M.I.C.E. (Meeting, Incentive, Congress, Events) MNG Turizm’in de önem verdiği temel taşlarından biridir.

Kurumunuzun en iyi şekilde tanıtılıp temsil edilebilmesi için düzenlenen toplantı, seminer, konferans ve organizasyonların kalitesi önemlidir. Bunun için konusunda profesyonel bir ekip, seçkin tesisler ile özel fiyat anlaşmaları sunan MNG Mice her türlü ihtiyacınız ve etkinliğinizde yanınızdadır. Sizin talepleriniz doğrultusunda isteklerinize cevap vermesi yanında yeni fikir ve önerilerle bir adım öne çıkmanızı sağlar.

Sadece sizin düzenlediğiniz toplantı, seminer, konferans ve organizasyonlara destek vermekle kalmayan MNG Mice yurtdışı ve yurtiçi seyahatlerinizde ulaşım, transfer, konaklama gibi ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verir.

Etkinlik ve turizm sektöründe, sektörü ve müşteri beklentilerini yakından izleyerek öncü, yenilikçi çözümler ve hizmetler sunmak, sektörün gelişmesine katkıda bulunmaktır.

MICE sektöründe insan kaynağının kalitesini arttırmak, hizmet standartlarını yükseltmek, sektörün sürdürülebilir büyümesine yön vermek ve sektörün liderlerini yetiştirmek.